לידה ראשונה ולידה שניה, לא אותו הסיפור בהנקה

לידה ראשונה ולידה שניה, לא אותו הסיפור בהנקה

לפעמים פשוט צריך לשחרר את המחשבה, לזרום עם הגוף ועם מה שהוא דורש

לכל סיפור יש כוח, הכוח לעזור למישהי אחרת בדרך שלה. בלידה של הגדול שלי הייתה לידה רגילה אבל עם מים מקוניאלים שהוא בלע, נולד בלי נשימה ונלקח ישר לפגייה, בעודי עוד באופוריה של הלידה, לא יודעת בכלל מה נסגר איתי, לידה ראשונה, לא מבינה מהחיים שלי, מוקפת בחברות שלא הניקו ורק אחרי 24 שעות בכלל נתנו לי לראות אותו.
הגעתי לפגייה, לא קולטת בכלל מה צריך לעשות. האחיות ניסו לחבר אותו, אבל בגלל שהייתה לשון קשורה (מה שגילינו רק יום אחרי) הוא לא התחבר והכל כואב ולא הבנתי בכלל את החשיבות וככה פשוט ויתרתי. לא מאידיאולוגיה, פשוט מחוסר ידע וחוסר נסיון.
3 שנים אחר כך, הלידה השנייה שלי, לידה מושלמת, ילדה מושלמת תוך דקה מהרגע שיצאה הניחו אותה עליי והיא הייתה בציצי, ללידה הזו הגעתי כבר כאמא מנוסה, מעגל החברות ובנות המשפחה שהניקו התרחב סביבי במהלך השנים האלה והיא ינקה הנקה מלאה עד גיל 8 חודשים.
אז לפעמים פשוט צריך לשחרר את המחשבה, לזרום עם הגוף ועם מה שהוא דורש, ולזרום עם הטבע. הילדה עוד לא הייתה 5 דקות בחוץ וממש חיפשה את הציצי בשנייה שהונחה עליי.
דווקא בגלל שאת הראשון לא הנקתי ואותה כן, הבנתי כמה זה מדהים, נח (אלוהים לא שוטפת בקבוקים בחיים יותר באמצע הלילה) וגם מעבר להזנה זה פשוט פיתרון להכל.
שיהיה בהצלחה 😍את מוזמנת לשתף באנונמיות את סיפור ההנקה שלך ♥

לכל סיפור יש כוח, הכוח לעזור למישהי אחרת בדרך שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close search

עגלת קניות

Back To Top
×Close search
Search

Band Size -

Cup Size -

Panties/nighty size -

WhatsApp דברי איתנו בוואטסאפ